menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων από 29.09-02.10.13. Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.





Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2013


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ :

16:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Σαράφης, Νέδας, Τσιουμλέκης
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ Εφ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου, Βουλώνη, Βουδούρης

Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΠΌ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝ. ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαβράς, Ανανιάδης, Ακριτίδης
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γούτη
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη, Αλεβιζάτος
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπανασάκη, Θεοδώρου, Δρακοπούλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦ. ~ ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Ράμπαντι, Βουζούκου

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ :

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κούλλιας, Σκαλιστής
19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Αδαμίδης
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Προεστού, Τσιρακίδου
20:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Μανιός
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Δαγδηλέλη
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καραμπίνας
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Σαλβερίδης
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Σμίλκου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Σμίλκου, Κεχαγιάς
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Κούδας, Γιοβανούδα
15:15 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μπεκιάρης
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Ηλιάσκος
14:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Γαλάνη
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κράντα
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αντώγλου, Μιχαηλίδου Γ.
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κούδας
13:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Τσακίρης
12:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τασιώνα
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΩΤΙΔΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Τερζίδης
18:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΡΑΓΙΑΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μπέλλου
17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου Β.
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κάτσης



Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2013



Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Τσιρακίδου, Παπαγεωργίου
Γυμνασίαρχος: Π#ΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μιχαηλίδου, Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΑΧΤΑΡΙΔΗΣ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Σμίλκου, Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Αικ., Σαραφοπούλου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΑ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Καλπακίδου, Ακριτίδης
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΛΟΡΤΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουνενάκης, Προεστού, Αδαμίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Ντάγκας, Λιούτσιας, Λεονταρά
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ~ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Στεφανίδου, Χατζέλης
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Κιλαζίδου, Μπέλλου
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ΚΟΥΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Γούτη, Τσιουμλέκης
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποτνίκη Α., Ζαφειριάδου, Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ., Σαλβερίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Τσιουμλέκης




Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2013


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Δήμου Β., Αρμάου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κοκκινόπουλος, Κωτσόβολος, Γιοβανούδα

Κ - 20 :
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τασιώνα
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΣΑΚΑΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Μούστος, Βουδούρης
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κάτσης


Τετάρτη 2 Οκτωβρίου 2013


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ΜΠΙΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Δίγκας, Μπεκιάρης, Συμεωνίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σαράφης, Γούτη, Τσιουμλέκης
Κ - 20 :
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Κούδας
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΖΑΝΕΒ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Βαρυτιμίδης
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΩΤΙΔΗΣ, ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μπέλλου

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά