menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΑΣΘ :Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής 04.10.2013. Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής 04.10.2013. Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου 2013


Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα, Μιχαηλίδου
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ

21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝ/ΣΙΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ

20:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι., Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ

19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Καλογιαννίδης, Παπαδόπουλος Κ.
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

21:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΤΖΙΜΑ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Μπεκιάρης, Ουσταμπασίδου
Γυμνασίαρχος: ΤΖΑΡΙΔΗΣ

21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Χρήστου, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Κυλαζίδου, Μπουρνάς, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου, Κάτσης
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΖΑΧΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αδαμίδης, Αλεβιζάτος
Γυμνασίαρχος: ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ

21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λεονταρά, Τσακίρης
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι.

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Δήμου Β., Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κουκουβίνου, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :



21:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΕΣ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης, Σακαλής

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινόπουλος, Αντώγλου, Γιοβανούδα

21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΡΑΓΙΑΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Χ#ιωάννου, Σκαλιστής

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά