menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (06.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.



ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (06.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2013

Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Γιοβανούδα, Κούδας

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤ/ΡΟΥ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Κράντα, Καλογιαννίδης

15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΝΙΟΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Λιούτσιας, Τσιρακίδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής, Κάτσης

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Δαγδηλέλη, Κουκουβίνου

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι.

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΦΑΚ Ο ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Γαβράς, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ~ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Μισυρλή, Θεοδώρου, Δρακοπούλου

19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κούρφαλη, Βουλώνη



ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ :


14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Κωστής, Μανιός

15:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΊΟΣ
νέο Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι

16:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Βουδούρης, Κούλλιας

17:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΑΚΑΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Λιούτσιας

19:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κάτσης, Σκαλιστής

14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Χρηστίδης

14:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Χρήστου, Κούδας

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Προεστού, Μπέλλου

17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Δίγκας, Κεχαγιάς

12:00 ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.

14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.

16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης

19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Στεφανίδου

15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Συμεωνίδης

15:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Παπαδόπουλος Κ.

15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΠΟΊΤΣΗΣ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Σακαλής

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Γραμματεία: Καραμπίνας, Τσακίρης

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΜΠΙΚΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης

18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Κουνενάκης

15:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΖΑΧΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κουκουβίνου

18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΜΑΚΡΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου

15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπασλής, Αρβανιτίδης

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Βασιλείου

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά