menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων από Δευτέρα ως και Τετάρτη (07-09.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.



ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων από Δευτέρα ως και Τετάρτη (07-09.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2013

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΖΑΧΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Προεστού, Μπουρνάς, Παπαδόπουλος Μ.

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μαρβάκης, Συμεωνίδης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠ#ΔΑΚΗΣ

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Πισκιούλης, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά Θ., Κωνσταντικάκη, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Αλεβιζάτος, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

21:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ Β.Α.Ο. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Δήμου Β., Αρμάου
Γυμνασίαρχος: ΤΣΟΥΛΗΣ

20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπέλλου, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ~ Π.Ο.Ξ. ΤΖΙΜΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Κεχαγιάς, Ποντίκη Α.

20:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Συκεών Γραμματεία: Χαλκίδης, Κόντος, Μιχαηλίδου

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΔ ΛΑΧΑΝΑ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΠΑΊΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ΜΠΑΊΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης

21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Φωστηρίδου, Στεφανίδου

21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κούδας, Χρήστου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΣΑΚΑΛΗΣ, ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Γκαρτζονίκας



Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2013

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
21:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά Θ., Ράμπαντι

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ :
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΖΑΧΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Σκαλιστής

21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Αδαμίδης

21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΜΠΑΊΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Ντάγκας

21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Καλογιαννίδης



Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2013

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.

20:00 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης, Χατζέλης

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ~ I.C.B.S. 2009 ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Γούτη, Σαράφης

Κ - 20 :
20:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Γαβράς, Ακριτίδης

21:45 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Συμεωνίδης
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΡΑΓΙΑΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά