menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (12.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (12.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.

 ΕΦΗΒΩΝ :
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Αικ., Σαραφοπούλου




Σάββατο 12 Οκτωβρίου 2013


Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΤΖΙΜΑ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Ευστρατίου, Μπέλλου, Τσιρακίδου


Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛΑΣΤ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Βαρέλα, Ράμπαντι, Κάτσης


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Αδαμίδης



15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
νέο ΓΡαμματεία: Λιούτσιας, Βασιλείου

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Προεστού, Παπαδόπουλος Μ.

19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Κάτσης, Ράμπαντι

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κόντος

18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κούδας, Ελευθεράκου

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βουζούκου

14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κωνσταντικάκη

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Χατζέλης, Σαλβερίδης

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης

14:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δίγκας, Ποντίκη Α.

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Γούτη

17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Μισιρλόγλου

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι.

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΚΟΥΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Συκεών Γραμματεία: Καπούλα, Μιχαηλίδου

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Αντώγλου, Ακριτίδης


20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Παραδείση

17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Μανιός, Κούλλιας

20:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Μπουρνάς

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ.
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Β.

17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά

15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου Β.

16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Γιοβανούδα

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ, ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Κούδας

18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Προεστού

10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΠΟΊΤΣΗΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΟΥ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Γκαρτζονίκας

13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Γραμματεία: Τασιώνα, Βουλώνη

12:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Σκαλιστής

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μανιός, Κούλλιας

16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Μούστος

Αποτελέσματα και βαθμολογίες όλων των κατηγοριών - ομίλων στο GameCenter

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά