menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΑΣΘ : Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 02.11.2013. Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.



ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 02.11.2013. Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :


20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Τζήκα, Κούδας

19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Τερζίδης, Αστερνός

21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΤΖΙΜΑ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Βαρέλα, Σκαλιστής, Ράμπαντι


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Χ#ιωάννου

18:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
ΓΡαμματεία: Αλεβιζάτος, Αδαμίδης

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΜΑΝΙΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.

18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΝΙΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Β.Α.Ο. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Σκαλιστής

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βουδούρης

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Θεοδώρου, Λιούτσιας

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Κατατριώτου, Βουζούκου

14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Βασιλείου

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Ρούζιος Π.

14:45 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Μισιρλόγλου


15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σαραφοπούλου


19:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ταχματζίδης

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΜΠΙΚΗΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Γούτη

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Γούτη

20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΡΟΡΡΗΣ
Γραμματεία: Μπειάρης, Ανανιάδης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΚΟΥΣΗΣ
Συκεών Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΣΑΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Κωτσόβολος

17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καπούλα, Γκαρτζονίκας

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Διμπιτούζης Π.

20:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακίρης, Σακαλής

21:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Κωστοπούλου

21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κάτσης

17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βουλώνη, Μπουρνάς

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Δήμου Λ.

15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μανιός, Κοέν

16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΚΕΚΑΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λεονταρά


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Σαλβερίδης

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Αικ., Χρήστου

16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης

13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Τασιώνα

18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Κεχαγιάς

12:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Παπαδόπουλος Μ.

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου

16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βουλώνη, Μπουρνάς


TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ :

8:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΔΕΛΛΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ

9:15 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΟΡΡΑΣ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιπασόγλου

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά