ΜΠΑΣΚΕΤ / ΑΝΔΡΙΚΟ : ΒΡΕ ΑΜΑΝ ΝΑ ΧΑΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ

Η ομάδα μας πάλεψε το παιχνίδι στην Καλαμαριά , κατάφερε για 20 λεπτά να είναι μέσα στο παιχνίδι (38-33), έχοντας να αντιμετωπίσει μία πολύ καλή ομάδα...κάπου εκεί οι διαιτητές χάλασαν τον αγώνα με τα σφυρίγματα τους - στο 3ο δεκάλεπτο - και το σκορ έφυγε...κρίμα, γιατί αν είχαν κρατήσει τον έλεγχο του αγώνα θα βλέπαμε ένα καλύτερο παιχνίδι...

Το φύλλο αγώνα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  79 - 64

Δεκάλεπτα: 18-15, 38-33, 61-45, 79-64

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γεωργιάδης-Γιαννικόπουλος): Χατζημιχαηλίδης 14(2), Αποστόλου 16(1), Κουπαράνης 15(1), Κουκουλίδης 12(1), Αναστασίου 13, Μωϋσίδης, Βασιλείου, Αναστασιάδης, Συμεωνίδης, Καρούζος 9(1).
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Τασόπουλος-Μπούμπας): Θεολόγου 5(1), Ζουμπουλίδης, Σουλτάνης 4, Χατζηνικολάου 8(1), Κοσμίδης 4, Τσαβλίδης 6(1), Κολοκυθάς, Μπακαβός 18, Παντούλας, Δημητρόπουλος 4, Καραφέρας, Τσιόγκας 15.
* Πάγια συνήθεια μας είναι να μην αναγράφουμε τους διαιτητές...και σε νίκες και σε ήττες.