ΜΠΑΣΚΕΤ / ΑΝΔΡΙΚΟ : ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ

Με δύο πρόσωπα παρουσιάστηκε για έναν ακόμη αγώνα η ομάδα μας, με το πρώτο ημίχρονο να προσπαθούμε να βρούμε τα πατήματα μας, κάτι που δεν πετύχαμε και βρεθήκαμε να χάνουμε με 30-46...σε αυτό βέβαια βοήθησαν και οι διαιτητές που και αυτοί έδειχναν να μη μπορούν να συνεννοηθούν μεταξύ τους...
Στο δεύτερο μέρος του αγώνα παρακολουθήσαμε ένα άλλο παιχνίδι...λες και κάτι έγινε στα αποδυτήρια και οι αθλητές μας είχαν καλύψη τη διαφορά σε 5 λεπτά ενώ το  τρίτο δεκάλεπτο έκλεισε με 56-51. Στο τελευταίο μέρος του αγώνα η ομάδα μας είχε μια μικρή διαφορά που έφτασε και στους 12 πόντους, αλλά η αγωνιστικότητα των αθλητών της Τούμπας παραλίγο να τους δώσει και τη νίκη.Τελικά ευτυχήσαμε να χαρούμε την επιτυχία με 69-68.
Στα θετικά ενός μέτριου ποιοτικά αγώνα η εμφάνιση του Βασίλη Γιαννούλη που έδωσε μία νέα πνοή στην ομάδα μας στο δεύτερο ημίχρονο.

Με πολλά παράπονα η ομάδα μας προς τους τρεις διαιτητές του αγώνα που μέχρι το τέλος έδειχναν πως δεν πατούσαν στο παρκέ.