ΜΠΑΣΚΕΤ / ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ : ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ...!!!

Από την αρχή έδειξαν τις ορέξεις τους αθλήτριες του Σπ.Παγκούτσου και δεν επέτρεψαν στις αντίπαλες τους να κάνουν σκέψεις πως μπορούσαν να διεκδικήσουν το παιχνίδι.

Το πρώτο δεκάλεπτο έληξε με 14-2 και κάπου εκεί τελείωσε ο αγώνας  πριν ακόμη ξεκινήσει.

Στο δεύτερο δε ημίχρονο είδαμε και μία πολύ καλή άμυνα μέχρι το τέλος. Τέτοια άμυνα αν παίζουν τα παιδιά δεν έχουν να φοβηθούν τίποτα για τη συνέχεια του πρωταθλήματος. Πιστεύουμε πως οι νίκες έρχονται από την άμυνα και με απλά ελληνικά το γράφουμε : ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ.

Περαστικά στην Εύα Παράσχου για τον τραυματισμό της.

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια και στους προπονητές των δύο ομάδων.