menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΜΠΑΣΚΕΤ | Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ του Σαββάτου (28.09.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.



Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2013



Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :


20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Π.Ο.Ξ. ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Βαρέλα, Μπανασάκη, Λιούτσιας


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

18:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΕΥΘΕΡΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά Θ.

19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπανασάκη, Λιούτσιας

21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Καραμπίνας, Σακαλής

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Αλεβιζάτος

16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Σαλβερίδης

16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μισιρλόγλου

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δίγκας, Ποντίκη Α.

18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Βαρυτιμίδης

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΩΤΙΔΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΑΚΑΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Στεφανίδου

14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΣ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Γούτη

17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος

20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΡΟΡΡΗΣ
Γραμματεία: Γαβράς, Ακριτίδης

15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Συκεών Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΔΙΒΟΛΗ
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΖΑΝΕΒ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βουλώνη, Τασιώνα

11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΜΠΑΊΟΣ
12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κατατριώτου

17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΓΚΕΚΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου

17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου, Δρακοπούλου
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ.
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου Β.

16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά



Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ :

19:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. Νεαν. ΤΖΙΜΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Σμίλκου, Ποντίκη Μ


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :

10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης

16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΡΝΑΡΟΥ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Βουδούρης

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΝΤΙΝΟΥΔΗ
Γραμματεία: Διώτη, Κάτσης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι

16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βασιλείου

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά