menu
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Σύλλογος Αθλητικό Πνευματικό Κέντρο Νεάπολης
Menu Drawer Logo

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (05.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (05.10.13). Oι ορισμοί διαιτητών, κριτών.


Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2013


Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου, Αστερνός, Στεφανίδου

21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Βαρέλα, Σκαλιστής, Βασιλείου

18:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Κούδας, Ελευθεράκου

19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Κάτσης

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Λιούτσιας

18:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ I., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Καλπακίδου

18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου

18:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΑΚ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Χρηστίδης

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Σακαλής

20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου

19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ Β.Α.Ο. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γούτη

14:45 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.

15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κεχαγιάς

18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Κούρφαλη

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης

16:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.

17:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ
19:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ I.C.B.S. 2009 ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης

15:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γαβράς, Ακριτίδης

20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΖΑΧΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου


20:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας, Τσακίρης

13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΚΕΚΑΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Κούκουλα, Βουδούρης

19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Αδαμίδης

14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΕΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Αλεβιζάτος

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη, Δρακοπούλου

21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ, ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λεονταρά

17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Κούλλιας, Χ#ιωάννου

19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Μανιός

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Β.

16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Μπουρνάς

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
16:00 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Κούδας

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.

13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΜΠΙΚΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης

21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Θεοδώτου

16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου

18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ΤΣΟΥΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου

16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Κούλλιας, Χ#ιωάννου

ribon-with-logo

Χορηγοί - footer

Ο φούρνος της Κασσιανής

Ανδρέα Παπανδρέου 61 Nεάπολη
2310 - 612 371

Tο αρτοζαχαροπλαστείο
"Ο Φούρνος της Κασσιανής"
βρίσκεται κοντά σας από το 1922 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά

ANESTIS Barber Shop

Π Τσαλδάρη 25 Nεάπολη
2310 - 523 612

Tο κομμωτήριο
"ANESTIS Barber Shop"
βρίσκεται κοντά σας από το 1967 στη Νεάπολη

Δες αναλυτικά